Zadzwoń lub wyślij sms
883-07-04-79
kontakt@skupaut-szczecin.pl

AUTOSKUP SZCZECIN

Skupujemy samochody wszelkiego rodzaju i w każdym stanie, nasz Autoskup Szczecin to gwarancja jakości i rzetelnej współpracy - przekonaj się o tym i zadzwoń do nas. Codziennie od poniedziałku do soboty służymy dla Ciebie pomocą w sprzedaży auta. Dzięki nam otrzymasz bardzo atrakcyjną kwotę za swoje auto i bez trudu je sprzedasz. Być może już zaplanowałeś kupno nowego samochodu, a na obecny nie masz kupca? Zadzwoń do nas, na pewno pomożemy Ci uzyskać dobrą cenę za ten samochód.

Wszystko co zostało wyprodukowane, prędzej czy później będzie musiało ulec zniszczeniu. Zaplanowana data trwałości może być krótka lub długa. Dotyczy to również samochodów. Po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach eksploatacji przychodzi moment, kiedy pojazd powinien udać się na zasłużony odpoczynek. Skupowanie aut w Szczecinie działa bardzo prężnie, a dotychczasowi właściciele przy minimum formalności mogą przekazać samochód na złomowanie, otrzymując za to pieniądze. Skup aut ma wiele pozytywnych aspektów, o których należy pamiętać.
Przede wszystkim chronimy środowisko i życie swoje i innych ludzi. Stare auta to przestarzałe konstrukcje nie spełniające podstawowych norm czystości spalin. Z tego powodu jazda takim pojazdem wiąże się z wieloma uciążliwościami, a w niektórych krajach europejskich, również z płaceniem wyższych podatków. Skupowanie aut w Szczecinie to jedne z najwygodniejszych form pozbywania się samochodów jeszcze sprawnych, jak również tych nie na chodzie. Bezpłatny odbiór pojazdów to kolejna zaleta, która przekonuje do skorzystania z tej oferty.

Dzwoń już teraz! 883-07-04-79

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zostaw nam kontakt do siebie

Adres e-mail


Telefon kontaktowy


Co sprzedajesz

Napisz co chcesz sprzedać (np. marka, model, przebieg, sugerowana cena)

A może jakieś zdjęcie

Jeśli masz kilka zdjęć lub są duże, wyślij na maila: kontakt@skupaut-szczecin.pl

Skup Aut Szczecin

Skup Aut Szczecin

Nasza firma działa w branży motoryzacyjnej oferując skup samochodów w Szczecinie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Skupujemy samochody za gotówkę, szybko i sprawnie w pełni profesjonalnie! Nasza firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy i instytucje odsprzedające flotowe samochody po leasingowe. Zapewniamy profesjonalny i zorganizowany auto skup w Szczecinie niezależnie od stanu technicznego samochodu.

Bezpieczna Transakcja

Zapewniamy Państwu solidną, bezpieczną i przejrzystą realizację wykonywanych przez nas zadań, czego dowodem jest nie tylko szereg referencji, ale przede wszystkim niesłabnące zaufanie naszych Klientów, którzy traktują nas jako wiarygodnego partnera biznesowego. Potwierdzeniem tego jest grono zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi innym. Każda transakcja oparta jest na umowie kupna-sprzedaży. Klient po zakończeniu współpracy może skorzystać z pomocy w wypowiedzeniu OC oraz wyrejestrowaniu samochodu.

Jak Sprzedać Auto?

Skup Aut Szczecin Zachodniopomorskie - Lim Cars zajmuje się skupem samochodów używanych od firm i osób prywatnych. Za każdy pojazd wypłacamy gotówkę natychmiast bez zbędnych formalności. Możecie Państwo pozbyć się samochodu nie wychodząc z domu. Jest to najszybsza, najprostsza i najbezpieczniejsza forma sprzedaży. Bez zbędnych formalności, bez tracenia czasu na kolejnych marudnych oglądających i myślenia nad interesującym ogłoszeniem w internecie.
1. Skontaktuj się z nami
Skup Aut Szczecin i Zachodniopomorskie - LIM CARS
2. Sprzedaj nam swój samochód
Skup Aut Szczecin i Zachodniopomorskie - LIM CARS
3. Odbierz swoje pieniądze
Skup Aut Szczecin i Zachodniopomorskie - LIM CARS

OPINIE KLIENTÓW

Jestem bardzo zadowolony, w pełni polecam usługi tej firmy. Nie czekałem długo na kontakt, pieniądze dostałem od ręki na miejscu - nigdzie nie musiałem dojeżdżać.

Leszek, Kołobrzeg

POLECAM! Sprzedałem im moją Fabię i nie żałuję, szybko kontakt, spotkanie i sprzedaż w tym samym dniu! Nikt tak nie działa jak oni! Załatwili za mnie formalności, a wszystko potwierdzone umową sprzedaży.

Grzesiek, Szczecin

Jestem kolejnym zadowolonym klientem, dziękuję że Panowie tak szybko załatwili sprawę - będę polecał Was znajomym. Przy okazji (bez lawety) zapraszam na piwo.

Zbigniew, Gryfice

Rewelacja, nie czekałem zbyt długo na odpowiedź od nich. Następnego dnia rano już byli po samochód z kompletem dokumentów. Polecam, rzetelnie i uczciwie skupują samochody.

Przemysław, Szczecin